| IDaniel a întrebat:

Salut Am 13 ani si jumatate sunt baiat si m-a durut sfarcul drept si acum ma doare celalatl adica stang-ul. Ma intreb ca ma doare deoarece cum cresc?
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dodi2000 a răspuns:

Esti băiat si nu ar trebui sa te doară, deoarece nu iti cresc sânii, dar din moment ce cresti te si dezvolti si e posibil sa simti o mica durere. FUNDA?

2 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Du-te la un endocrinolog. E posibil sa ai un inceput de ginecomastie. La 13 ani e usor de scapat de ea. Daca o lasi netratata o sa fie mai greu sa scapi de ea.

| Derfuletz a răspuns:

Poti sa mori...
FUNDA?