| imStorm3r a întrebat:

Salut, sunt baiat si dupa vara asta voi merge la liceu. Am zis sa imi schimb si eu freza si vreau sa am si eu parul mare. Nu ma refer sa am par mare mare... doar asa mai "decent" pana la gat. Faza e ca nu stiu cum sa incep sa il cresc. M-am gandit sa ma tund pe tot capul la 1 sau 2 si sa il las tot sa creasca egal. E metoda cea buna? Si dupa ce il am mai mare cum sa il ingrijesc cum trebuie? Tin sa mentionez ca nu am par normal ci mai cret si gras dar nu cret ca si cum e tot facut din carlige ci asa mai in valuri. Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Chrisphoto a răspuns:

Salut,asa cum ti-ai descris parul, pare sa il ai foarte fain. Te poti si tunde la 2 Totul sau sa il laşi asa cum e si sa-ţi crească. Si eu am avut parul creţ si mare in copilarie si imi statea foarte bine. Bafta!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Metoda gandita de tine este foarte buna. Avand parul mai cret, poti incepe cu numarul 1.

| GoldandSilver a răspuns:

Poti incepe cu numarul 1 pe tot capul. Te-ai gandit bine daca iti va sta frumos cu parul lung?