| Corinne a întrebat:

Sunt Corina si am 16 ani!
Pentru ca toata lumea vorbeste de Halloween vroiam sa va zic si eu la ce m-am gandit, iar din partea voastra as dori parari cat mai sincere.
Deci, Halloween-ul il voi "sarbatorii" intr-un club. M-am gandit oarecum sa ma "maschez" intr-o adevarata eleva mai tocilara big grin adica o camasa alba cu vesta deasupra, o fusta de blugi, iar in picioare niste jambiere cu dungi subtiri si colorate pana peste genunchi si bascheti mov cu gribig grin la par m-am gandit sa-mi fac doua codite, port aparat dentar si daca imi pun niste ochelari de tocilara ma gandesc ca poate fii o schimbarebig grin (sa vad daca pot face rost sigh ) si.cam atat!

Voi ce parere aveti? Ce ati mai adauga sau exclude?! big grin

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

O cravata in culoarea tenisilor, ai putea purta o fusta mini bleu, o vesta din acelasi material ca fusta, sau de blugi. Distractie placuta la Halloween

| mean a răspuns:

Ideile sunt foarte bune. Consider ca e destul pentru ca tot ce am vrut sa adug a spus Antonia deja.

| Andreea_2177 a răspuns:

Lentile colorate poti gasi si pe www.getwild.ro de ex

| Andreea_2177 a răspuns:

Sau mai bine iti pui si niste lentile colorate. gasesti pe www.getwild.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înlocuieşte bascheţii cu nişte pantofi negri, ceva gen:

http://www.papucei.ro/......A60216.jpg

Aşa am văzut toate tocilarele.