| Ionut025 a întrebat:

Sunt disperat incerc sa ma ingras dar in zadar nu am obtinut nici-un rezultat nu stiu ce sa mai fac am mancat de 3-4 ori pe zi am luat si vitamine vitamax si tot degeaba...e careva pe aici care a facut vreun tratament sau a luat alte vitamine sau a facut orice altceva si sa ingrasat? va rog daca stiti vreo modalitate spuneti-mi-a si mie! O seara frumoasa!

8 răspunsuri:
| NUUSTIU a răspuns:

Lol, si eu vreau sa ma ingras si niciuna din metodele de mai jos nu a functionat.

| angelwithgreeneyes a răspuns:

Pai, icearca sa fi mai lenes si sa nu mai muncesti mult, si dupa fiecare masa copioasa sa dormi putin!
Eu asa fac, si am cateva kg in plus laughing

Depinde de fiecare metabolism in parte, unii nu pot slabi, iar altii nu se pot ingrasa laughing

| no1cares a răspuns:

Poti sa mergi la doctorul de familie. poate iti da niste vitamine sau cvthinking

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Incearca sa mananci si seara pe la 9-10 dulciuri cu Pepsi.Mancarea fast-food, cartofii prajiti, sa dormi 12 ore happy ca sa te ingrasi mai mult si incearca sa nu faci efort fizic.Eu as vrea sa slabesc nu sa ma ingraslaughing Bafta!

| nicusor19 a răspuns:

Salut Ionut025!
Nu ti-as recomanda sa incerci metoda cu pepsi pentru ca iti distrugi ficatul, sistemul cerebral-nervos si iti pui in pericol "rezervele" de proteine si minerale din organism.
Incearca sa iei suplimente proteice, stimulenti de aminoacizi si evita glutamatul de sodiu (vegeta)
Minim 8 ore de somn pe zi, iar seara inainte de culcare 1/4 L de lapte (unsfert de litru)
Pe langa toate astea i-a vitamina C forte si Magne-B6 (o luna da, una nu vita mina C-forte, iar MagneB6 o luna da 2 nu) daca urmezi sfatul meu te rog dupa o luna sa imi spui cat ai asimilathappy Succes!

| Cristian969 a răspuns:

Eu tiaş recomanda sa adaugi la regimu tau de mincare şi piine cu miez de nuca şi miere...asta permanent a functionat, poti sa te as, gur, intrebind de bunica ta sau vecini mai batrinei cu siguranta ştiu şi ei de sistema asta.happy

Răspuns utilizator avertizat
| impodobestemamabradul a răspuns:

Incearca sa mananci cat mai multa carne de porc, cartofi prajiti...si incearca sa mananci seara tarziu.