| Roxboro a întrebat:

Salut.sunt impreuna cu o fata de aproximativ 6 luni sh de la un timp de vreme s-a schimbat mult de tot.imi zice mai mereu nu la orice ii zic eu.cand e sa vb la tel cauta fel de fel de motive. ce e de facut in cazul asta?

Răspuns Câştigător
| catalinaaaaaaa21 a răspuns:

Poate parinti ei nu sunt de acord cu relatia voastra si ea evita sa vb cu tine doar ca sa nu ii supere.am patit-o si eu sad
fundabatting eyelashes?

6 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Intreab`o daca ţine la tine cu adevărat... sau dacă are să iţi zică ceva happy

| Love3 a răspuns:

Invata sa vb in limba romana si sa scriiwinkingwinking" de la un timp de vreme"

| Diana_9123 a răspuns:

Buna. Nu te-ai gandit ca are si ea probleme? O avea probleme in familie, orice e posibil. Cred ca ar trebui sa vorbiti deschis, intreab-o ce se intampla, ofera-i sprijinul tau, daca e nevoie.

| relaxx a răspuns:

Pai intreab-o ce vrea. vorbiti deschis...si lamuriti totul.nu o lungiti aiureahee hee

| maly_7288 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun.eu cred ca ar trebui sa vb cu ea din comportamentul ei s-ar crede ca nu mai vrea sa fiti impreuna. sper ca ti-am fost de ajutor

| Roxboro explică:

Am incercat sa vb cu ea sa vad despre ce e vb sh ea imi zice mereu ca nu are nimic sh ca nu s-a intamplat nmk...sh daca ii zic ca nu mai esti cea care ai fost sh te-ai schimbat ea imi zice ca iar incep.deci nu stiu cum sa procedez sa fie bine. spuneti-mi voi ce e de facut ca sa fie totul bine ca asta vreau.