| Marius1003 a întrebat:

Salut, sunt in clasa a 11a in ultima saptamana de practica si as dori sa ma mut la un liceu vocational (sportiv). de ce acte am nevoie pentru a ma muta, sau unde trebuie sa merg sa intreb de transfer prima data, la liceul sportiv sau sa intreb la mine, mentionez ca am fost la secretariat la mine si domnu de acolo mi-a zis sa ma duc la sportiv, sa dau probele, acum nu pot da nici o proba. deci ce trebuie sa cer si de la cine. profilul meu este protectia mediului, stiu ca trebuie sa dau diferente. astept raspuns, cel mai bun, funda. happy

1 răspuns:
| Δna a răspuns:

Du-te acolo la liceu, și vezi ce spune Directoarea. Explică-i că vrei să vii la liceul ei. o să dai probele când îți spune ea, de acolo de la liceul vocațional. De la tine de la școală, nu are cu ce să te ajute. Du-te acolo la liceu, și vorbește, du-te cu mama ta, cu tatăl tău, cu cine vrei. și roagă să vorbească ca să știi. Nu știu dacă am fost de folos. dar încearcă happy.