| iuliana1717 a întrebat:

Sunt pe profilul de protecția mediului. La sfârșitul anului vreau sa ma transfer pe științe ale naturii trebuie sa dau diferențe? Daca Da, care sunt acelea?

Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Intreaba la secretariatul facultatii unde vrei sa mergi si o sa primesti toate informatiile, cum procedezi, ce diferente sunt de sustinut.E cel mai bine si daca este alt secretariat o sa decurga treaba bine, adica te ajutta cu placere pentru ca au interes sa aiba cat mai multi studenti

1 răspuns: