| Scoica5 a întrebat:

Anul asta am banchet ( clasa a 8 a ) si vreau sa imi trimiteti linkuri cu machiaje naturale pentru banchet dar sa nu fie exagerate.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tot ce vrei sa aflii despre machiaz, gasesti pe Youtube. Mergi aoclo si vizioneaza pana gasesti ce-ti place, desii, ala banchetul de 8 calse esti inca copilas, si merge fara machiaz, perfect naturala si frumoasa.
Eventual ii spui mamei sa-ti puna niste bigudiuri in par si gata!

| NAT0 a răspuns:

De ce nu puteți să fiți naturale?

| psycho123 a răspuns:

Depinde si ce produse ai prin casa...
Poti aplica niste fond de ten, blush, la ochi rimel si poate creion si fard, iar pe buze ceva mai natural