| AmxMod a întrebat:

Salut, sunt in clasa a10 si ne-a dat la eda sa facem un plan de afaceri pe grupe si neo grupat... codul este 4722, titlu Comert cu amanuntul al carnii si al produselor din carne, in magazine specializate, si ifecare trebuie sa faca care doua puncte si neam ales noi punctele si eu am punctele D SI E. si fiecare punct are cate 4-5-6 punctuleti mici albastre si noi trebuie sa urmarin de acolo sa facem si a zis profa sa cautam pe net, dar nu gasesc ma puteti ajuta? va dau punctele

D) descrierea amanuntita a produselor/serviciilor oferie.

in acest capitol sunt evidentiate, in detaliu

- caracteristicile tehnice si economice ale produsului/serviciului oferit
- avantajul competitiv fata de produsele/serviciile similare de pe piata
- tehnologiil de fabricatie si gradul de noutate al produsului/ serviciului
- canalele de distributie si modalitatile de promovare
- preturile de vanzare

vam dat doar punctul D daca ma pueti ajuta cu acest punct va dau dupa aia si celalalt punct, daca ma puteti ajuta sa scriu ceva despre titlu si dupa aia sa scriu ceva despre fiecare punctulet, trebuie sa avem toti copii din grupa 30 de pagini tote adunate la un loc, si ar veni cam vreo 5 pagini de un copil. ma puteti ajuta

1 răspuns:
| AnnaAntonia a răspuns:

Pe TPU nu se accepta teme pentru scoala happy