| AlexandruDaniel568 a întrebat:

Salut.Sunt in clasa a10a pe profilul mate-info intensiv.Fac meditatie la info si sunt cu o fata in grupa.Eu reusesc sa ma imprietenesc foarte repede si am devenit bun prieten cu ea.Saptamana viitoare este ziua ei si as vrea ca dupa meditatie sa ii dau florile cadou.Cat ar trebui sa dau pe flori?

Răspuns Apreciat de Editori
| devilshelp a răspuns:

Florile se usuca repede. Ar trebui sa ii dai ceva care sa ii aminteasca de tine. De exemplu un lantisor, cercei, parfum etc. Inel (nu de logodna) zic sa il lasi pentru cand/daca veti deveni ceva mai mult decat prieteni

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florile mi se par cel mai de rahat cadou, mai contează cât dai?