| Danitz a întrebat:

Salut.sunt nou aici si am 16 ani.

Am o intrebare.este foarte rau sa ejaculez intr-un minut la varsta mea?(mentonez ca am inceput sa ma masturbez odata la 3 zile chiar odata pe saptamana) Si plus ca viteza cu care ma masturbez este foarte mare.la o viteza ce o consider eu normala pentru un act sexual ejaculez si in 4-5 minute...

e vreo problema? e un tip de ejaculare prematura? ma gandeam ca e doar de la adolescenta... ceva sfaturi? e rau sa ma masturbez asa rapid? stiti cum e vrei sa atingi senzatia mai repede.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca e rau, nu numa la varsta ta, e rau la orice varsta sa fci astfel de lucruri... din pacate in zilele de azi o multime de adolescenti se masturbeaza. E trist sa auzi asa ceva, se inmultesc avorturile, cresc acturile sexuale, si masturbarile, de sinucideri ce sa mai zic...mor atatia oameni. Ce sa zic suntem intr-o siatuia jalnica omenirea de azi.

| curiousglimpse a răspuns:

Mai bine ti-ai gasi si tu pe unawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WOW.lasati omul in pace nu se sinucide nimeni si nu moare nimeni din cauza masturbari. Stai linistit totul e ok, incearca sa faci mici pauze in timpul masturbari.

| Sexualitate a răspuns:

Mda, ia-o mai uşor!