| justdanceklihkuugiuhb a întrebat:

sunt reprezentant avon cam de un an dar acum vreau sa ma las.am inceput sa fiu la eBiju, voi incarca la oriflame si lady's dar vreau sa va intreb despre infinity, am vazut brosura pe net dar nu stiu cu as putea sa fiu reprezentant.ma ajutati?happy

2 răspunsuri:
| AliiB a răspuns:

Mai bine ramai la avon. Cel putin acolo sunt produse cat de cat de calitate. Nu ca la oriflame sau lady's. Mi-am comandat mai multe lucruri de la lady's...si crede-ma ft varza. Rimelul curge, fardul de pleoape se aduna, bijuteriile se oxideaza repede. La oriflame exact la fel. Nu stiu cum sunt produsele de la eBiju, dar nu conteaza oh go on
Numai la alea 2 sa nu fi reprezentanta, daca nu vrei sa te injure oamenii ca incerci sa ii convingi sa cumpere produse de tot rahatul. happy

| ella_7881 a răspuns:

Buna daca doresti s te inscriu la lady's add ella_angel_016