| Brrrlx a întrebat:

Salut timp de 2 sau 3 zile am incercat sa fac cumva sa imi mearga s4league pentru ca atunci cand in downloadez si incerc sa-l instalez imi scire ``Error launching installer``De ce?

1 răspuns:
| Userrr a răspuns:

Si un prieten de al meu a mai patit asa. Poti incerca sa dai click dreapta pe installul jocului>propietes>compatibility>bifezi Run this program is compatibility forsmugsi iti alegi ce windows ai>apoi dai Apply si incerci iar. Daca nu iti va merge asa inseamna ca PC-ul tau nu permite acest joc.