| Quadrilateral a întrebat:

Tocmai am dat-o in bara cu fata pe care o iubeam cu adevarat, a fost vina mea.
Am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna [Stiu ca ma bate gramatica]
In seara asta m-am certat cu ea din absolut nimic, si am facut-o sa se simta prost.
Mi-a spus ca pana azi, ar fi avut un raspuns clarbig grinA!happy si ca se va mai gandi pana maine.
Eu sunt mai pesimist de felul meu si nu cred ca imi mai pot repara greseala.
Mi-am taiat mainile plangand, abia pot scrie.
Ar fi tipic sa-mi spuneti "ESTI EMOO!", nu...nu sunt emo, stati linistiti.
Daca ati avea niste sugestii cum sa trec peste sau cum sa-mi repar greseala, v-as ramane dator happy
PS : Niste scuze banale nu cred ca vor rezolva situatia.

5 răspunsuri:
| sWeety3 a răspuns:

Daca vrei sa te revasezi fata de ea trebuie sa-i spui numai adevarul.spune-i ca o iubesti si ca nu poti sa vezi ca ea e suparata pe tine. spune-i sa te ierte. daca poti dui o floare sau ciocolata, sau mai ales ar trebui sai scrii un bilet pe care sa scrie.te iubesc, iarta-ma! si scuzele nu sunt banale...big grinaproba tot ce zice ea si daca nu iti convine spune-i ca ai si tu o ideee.si impacativa. daca asta nu merge ar trebui sa ii iei apararea. daca ea se simte prost chiar si din cauza ta aparao.de ex cand se ia cineva de ea ajut-o si treceti peste toate nu ar trebui sa va certati explica-i ca chiar daca ai gresit si ai facut-o sa se simta prost tu te simti mai prost pentru ca ai facut acest lucru.bafta si funda daca se poate te rogbig grin

| legendarul a răspuns:

Nu esti emo dar esti putin nebun laughing cum sa iti tai mainile... greseala se repara, ii spui ca ai gresit si o rogi sa te ierte, nu cred ca ai facut un lucru atat de grav, oricum daca ea vroia sa stea cu tine o sa stea si acum doar ca ai facut-o sa se simta prost, trece in cateva zilewinking sper ca te-am ajutat, bafta

| Quadrilateral explică:

@deea
Nu demult...

| Tiffanystar a răspuns:

Stiu prin ce treci.si eu is foarte pesimistica si ma tai...dar tu trebuie sa iti faci curaj si sa mergi la ea si sa ii spui cat demult regreti chestia asta. Cu siguranta te va ierta. (nu's sigura, dar merita incercat)

| deeutzatrista a răspuns:

Auzi? si mie mi s-a intamplat chestia asta deci shty cu siguranta cum te simti si nici mie nu mi-a placut chestia asta pentru ca eu tzineam foosrte mult la pr meu dar nici acum cand a trecut 3 luni de cand nu mia soontem impreuna nu shtyu dc ne-am certat(shtyu ce am genul asta de scrisbig grinbig grin) dar ce sa faci? de cand te-ai despartzit de ea?