| VladyCristian a întrebat:

happy Tocmai am terminat de vizionat Prison Break. E un super-serial. As vrea acum sa ma apuc de Lost. Merita sa urmaresc acest serial? happy

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Lost ce puţin eu cred că nu mertiă. Adică na, te atrage întradevăr prin misterul ala, dar cam atât, mie nu mi-a plăcut.

| Bishop a răspuns:

Categoric! E mai mult decat un super serial Lost. E genial! Povestea e bestiala. E preferatul meu. Sunt 6 sezoane, ultimul(6) s-a lansat acum o luna. Vizionare placutawinking

| LaMisto a răspuns:

Da merita cu siguranta.in prezent urmaresc al 4-lea sezon.si nu e doar un simplu serial...iti da foarte mult de gandit referitor la viata

| adinescu a răspuns:

Iti recomand serialul Dexter

| leddy a răspuns:

Dupa prison break nu prea cred ca o sa te entuziiasmeze.
lost face parte din SF. cel putin eu la fel ma uitasem mai intii la prizon break apoi la lost si nici nu am apukat sa-l vad pina la urma, nu-mi placuse
PRISON BREAK THE BEST
E STRONG FILMUL

| veronyka a răspuns:

E super, mi-a plăcut, te rog din suflet să-mi zici şi mie sfîrşitu. te rooooooooooooog.

| zildjian a răspuns:

Iti recomand si House. Il gasesti pe www.serialetari.ro