| 97vladu a întrebat:

Salut,tocmai mi-am comadat de la Orange un Samsung galaxy acesi trebuie sa ajunga in cam 2 zile, imim puteti spune daca pachetul contine si casti?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Depinde ce pune pe cutie si ce scrie pe acel site la comanda realizata, dar in general despre mobil nu/mi place ca are ecran mare numai partea din spate e misto unde e camera, e mobil rezistent sa stii ca unu pana nu i/a facut 5mm grosime cu burghiul nu s/a stins ecranul.