| SickOfWriting a întrebat:

As vrea sa-mi iau un samsung corby roz de la orange si sunt curioasa ce contine "pachetul"(adica casti, incarcator etc.).

Răspuns Câştigător
| mary a răspuns:

Hmm... mai bine du-te la magazin si informeaza-te. e mai bine decat daca iti spunem noi. totusi contine obligatoriu incarcator, si casti de celelalte nu stiu. pup :*

3 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Daca ti-l iei de pe net iti da mai multe culori de carcasa in pachet

| Bubulet a răspuns:

Casti incarcator husa 2 fete si cablu usb fundita?

| Streetboy a răspuns:

Io mi-am luat samsung corby si nu are nici husa si nici cablu USB