| Prodan_Andrei_1998 a întrebat:

Salut happy Tocmai mi-am comandat cartea lui Tudor Chirila-Exercitii de echilibru si vreau sa va intrebi (pe cei care ati citit-o) daca e ceva de ea. Adica multi spun ca e buna, altii ca e o pierdere de timp, dar vreau sa stiu ceva mai concretwinking

2 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Citește-o și gândește pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine sa-l citesti pe Chirila mi se pare o inutilitate. Omul este stupid, ingrat si ipocrit si nu are ce sa spuna sau sa transmita. Numai pustanii pun botul la vrajeala lui.