| tontontony a întrebat:

Tot eu sunt. Un prieten de-al meu are 18 ani si vrea sa se apuce de fumat si se gandeste ceva usor. Iam recomandat Kent 1 sau vogue dar e mai incapatanat. Ma gandeam sa ii propun pall mall one. spuneti-mi cat gudron, nicotina, monoxid de carbon are pall mall one.Si daca nu e mare deranju spuneti-mi niste tigari foarte slabe(nu vreau sa ajunga sa fumeze NTB)

4 răspunsuri:
| sweetyangel a răspuns:

laughing Poi Kent nr.1, Kent Nanotek alb, Dunhill Fine Cut [lungi], pachetul sa fie alb sau albastru, kiss, glamour, virginia slis uno (albe, albastru), Viceroy rosu

Răspuns utilizator avertizat
| mistermov a răspuns:

Mai bine nu! de exemplu:bunicul meu s-a imbolnavit si a ajuns la spital.

| tontontony explică:

S0rryna eu fumez de 2 ani si pana acum inca mai terimin un pachet de blackstone in 3-4 saptamani. dependenta tine doar de tine. daca te ''lasi invins'' dependinta va ''pune stapanire pe tine'' la mine nu s-a intamplat.Dar multumesc de raspunsu taubig grinbig grinbig grinbig grin