| Rocsii_3180 a întrebat:

:]! acum 2 zile mi-am facut pierce in buza si mi sa infectat happy. cum as putea sa`mi dezinfectez gaura fara sa o las sa mi se inchida? FUNDA puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Iubita nu te panica spala acea zona cu apa si sapun timp de 3 zile(fara pierce.il scoti si speli zona) in timp ce te speli lasa pierce`ul in spirt. Dupa il pui la loc faci asta de 2 ori pe zi, dimineata si seara.Asta s`a intamplat ca nu ti-am scos pielea moarta. Daca apesi pe el o sa iasa o substanta de culoarea galbuie(aia nu trebuie sa fie)
succes!:*

1 răspuns:
| AnaBlackVampire a răspuns:

Mergi la medic!