| anonim_4396 a întrebat:

Acum in apropierea sărbătorilor de iarnă am vorbit noi intre noi colegii să ne facem cadouri de Crăciun! Și am extras bilețele! Mie mi-a picat un băiat! Ce cadou as putea sa îi iau? Și eu cred că am picat la o fată! La ce ar trebui sa mă aștept să primesc? Sau ce ar putea să îmi ia o fată m

1 răspuns:
| M4j0rZ3r0 a răspuns:

Nu stiu ce cadou sa ii dai, dar poti spune: Ghiceste ce ti-am luat de craciun. Ai trei incercari. Persoana va ghici iar tu vei spune ca nu poti strica surpriza. Acum ai 3 idei de cadou care persoana si-ar dori laughing)