| GmVenNo a întrebat:

Acum o saptamana m-am tuns foarte frumos cu 2 in parti si cu creasta lasata, luat doar putin cu foarfeca, bretonul scurt, etc. cum se poarta acum!
In prima zi, parul imi statea super, creasta ridicat dar nu stiu cum, statea foarte bine! Acum insa, a trecut o saptamana si parul imi sta cel mai nasol din viata mea, e foarte urat, creasta s-a lasat in jos, si se vede foarte ciudat si urat, nu se ridica, cu apa nu mai vrea, cu gel daca ii dau se vede foarte urat si se ridica si prea tare...nu stiu ce sa fac sa-mi stea inainde, nu vreau sa ma tund o data la o saptamana!
Sa incerc un fixativ sau un gel mai bun, sa-l dau cu peria sau mana, nu stiu! ajutoor! Ofer Funda+Vot+Toate mutumirile mele si tot respectuuu!

1 răspuns:
| Anastasia1997 a răspuns:

Buna pai incearca sa folosesti ceara de par sau spuma si daca nu merge ridical cu placa sper sa te ajute. Fundita :* :*