| GmVenNo a întrebat:

Sall!
M-am tuns si eu scurt in parti si cu creasta lasata, fara breton cum se poarta acum, dar parul imi sta nasol sau cum se zice "lins de vaca" mai ales creasta.
Si daca o ridic cu gel e prea ridicat..nu stiu cum sa zic dar imi sta nasol!
Numai dupa primele 3zile de la tuns imi sta super dupa gata...sad
Ce as putea face sa-mi refac parul? Adica acum 1an nu era asa "lins de vaca" era normal
Ceva solutii, trucuri?
Ofer Fundita!

1 răspuns:
| Loredana123 a răspuns:

I-ati un sampon cu citrus fresh. Dupa spalare ia un pieptan si un feon si da-ti parul pe spate cu pieptanul in timp pe ti-l usuci. Si un sfat daca te-ai ras prin parti si ti-ai facut creasta ar fi o greseala imensa sa iti faci breton.