| bleakk a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog. Deci vreau sa downloadez niste aplicatii pentru Telefonul meul (este Android) si intru pe Google Play ( la Android Apps) si cand dau install la applicatia pe care vreau sa o iau spune ca "This app will be downloaded to your device shortly. "si intrebarea e in cat timp se downloadeaza si in ce loc/spatiu? Telefonul este Samsung Galaxy mini 2

1 răspuns:
| carlyhalatz a răspuns:

Buna.stii ca acolo sus e o bara pe care poti sa o dai in jos.acolo iti va aparea aplicatia sub forma de gentuta cu o bifare in ea. timpul instalarii depinde de conectiunea internetului. daca nu merge si nu iti apare gentuta in bara aia, probabil ca nu ai destul spatiu sau mai trebuie sa incerci odata. fundita?