| anonim_4396 a întrebat:

ajutati-ma urgent.Cat mai multe rasunsuri daca se poate, dau funda;)

http://www.domo.ro/......Soul_Black
sau
http://www.domo.ro/......V1_Viper_S
ce parere aveti?
Si mai am o intrebare cam cat de clar se vede x1

Răspuns Câştigător
| Ritsuko a răspuns:

Eu am Allview V1 Viper... asa.E un telefon destul de bun, adica muzica se aude bine, daca ai Wi-Fi acasa pe telefon stai fara nicio grija, merge super repede.Si nu ti se blocheaza sau ce mai zic altii. Pozele sunt super cu camera principal, cea secundara e destul de buna. tongue Poti sa-mi pui intrebari.

| Racnem a răspuns (pentru Ritsuko):

Cat te tine bateria?

| Ritsuko a răspuns (pentru Racnem):

Nu stiu sa-ti spun chiar asa,eu mereu ma joc pe el,ascult muzica, stau pe Fb, caut pe google, ma uit la anime.Ma tine cam o zi/jumatate zi dandu-i telefonului disper.laughingEu l-am folosit cat am fost la munt
Asa daca nu il folosesti decat sau suni, mesaje si sa vorbesti te tine cam 3 zile.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Racnem a răspuns:

C-am cat m-ar tine bateria pe X1 daca stau permanent conectat la net?