| BezeaToxica a întrebat:

Va rog, ce parere aveti despre telefonul Gygabite GSmart acum a1(http://www.domo.ro/......art_Aku_A1 ). Este pe placum meu, pe hartie este extrem de bun, DAR vreau sa stiu daca firma este buna, nu ca Allview, ca materialele folosite sa lase de dorit!
Dau o Funda foarte mare si un Vot si mai maaaare :)!

1 răspuns:
| DaftPunk a răspuns:

Componentele sunt de calitate inferioara.
De exemplu, acel procesor cu 4 nuclee nu duce.
Camera, din ce am citit merge in 10-12 frame-uri.
Eu am un Allview P5 Dual-Core si ma duce aproximativ ultimile aplicatii high-end gen Real Racing 3.
Produsele Allview sunt de foarte buna calitate, nu stiu ce experiente ai avut tu cu telefoanele de la ei.