| SoferTir a întrebat:

Am 12 ani jumate sunt baiat si 1.65 m Sunt prea inalt cati cm o sa mai cresc?

Răspuns Câştigător
| LoloSkate a răspuns:

Pai o sa cresti cu atata cat inaintezi in varsta ...in fine cred ca maxim 1.85-89 o sa cresti. asta cand o sa fii adult! fundita pls happy

1 răspuns:
| PrettyLitlleLiar a răspuns:

La 12 ani esti destul de inalt big grin dar baietii incep sa creasca asa cam pe la 14 ani:-p deci o sa mai cresti tuhee hee daca vrei sa cresti si acum joaca basket :-p functioneaza si o sa vezi rezultate dar nu instantaneu in timp o sa vezi ca o sa fi mai inalt daca o sa joci :-p sper ca ti.am fost de foloswinking funda?batting eyelashes