| Okkultist a întrebat:

am 14 ani in fine scurtez, baiat gay, nu vreau chesti ca de ce nu e bine ca nu stiu ce. intrebarea este cu totul alta. Vreau sa-mi pun cercei in urechea stanga si dreapta, exact cum are Tommy Joe, sunt fan Adam Lambert. Am fost in Rusia, cand am mers acolo am avut programare si cand am vazut ca a iesit o fata de acolo mai ciudat am plecat iar prietena care a venit cu mine a ramas si m-a facut fetita :P Mi-a fost frica, ce credeti este bine de la varsta asta sau mai astept si cat?
http://www.flickr.com/photos/gaeln_loren/5349966347/ligh tbox/
Pe taica-mi-a daca este medic nu-l pot intreba asa ceva a zis ca pana la 18 sa stau cuminte. Si sa comvins ce e cu mine si singurul lucru care ma leaga de el este sa ma tin de scoala si ma ajuta la tot, financiar vorbind. El este plecat in Italia si am crezut ca va avea si el o mentalitate mai draguta nu asa comunista, eu daca asi avea un copil l-asi obliga sa aiba cercei toata urechea :)) In fine ce credeti ar trebui sa o fac si cand imi voi pue cercel cum sa le zic parintilor. Orcum maicamea este minora nici nu o bag in discutie? Sa ramana cu spitele ei :P In fine multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| IIII a răspuns:

Iti pui de ziua ta si fara nici o problema te duci la ei si le arati.Ii intrebi daca le place si le spui ca ti-ai facut singur cadou de ziua ta.Ce ar putea sa se intample? Sta o zi suparat pe tine si gata.Ca doar nu te-o lua la bataie laughing

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred ca e alegerea ta sa faci ce vrei cu fizicul tau.Si cum adica maicata este minora?

| madii4 a răspuns (pentru onasis1961):

Exact la aia ma gandeam si eu laughing) cum e minora?!?!

| Okkultist explică (pentru onasis1961):

Nu dar o fraieresc eu ii scot, fond de ten =]]] nu e minora are 41 de ani cam asa

| Okkultist explică (pentru onasis1961):

Este o problema mnora cum sa fie minora hahahaha si ea cand m-a facut? =]]]]]]] haha tare

| onasis1961 a răspuns (pentru Okkultist):

Tu ai scris asta:
Orcum maicamea este minora nici nu o bag in discutie?

| XHHHX a răspuns:

Eu zic sa nu-ti pui cercei

| maiubesc a răspuns:

Dacă nu te poți înțelege cu ai tăi, îți pui fără să le zici.hee hee și eu am tot 14 ani și mi-am mai făcut încă două găuri în ureche, însă mama a fost de acord cu mine ( și ea își făcuse în urmă cu câțiva ani ) tata nu m-a lăsat, dar mama l-a făcut să înțeleagă că... „așa e moda" laughing))

| Okkultist explică (pentru maiubesc):

laughing Multumesc mult, of daca ma vezi acum... ce creasta si ce prosti am laughing Mswinking