| Adrian_Costin_1999 a întrebat:

Am 14 ani si toti prietenii mei au iubite! Eu nu am si nici nu am avut! Pe mine nu ma place nimeni! Ma simt foarte naspa! Am incercat sa vorbesc cu cateva fete dar toate isi bat joc de mine! Cateodata imi vine sa plang! Puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi sau ceva? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu puiule, nici un baitel de 14 ani nu are iubita, doar glumesc pe seama ta.
Iubitele se fac mai tarziu, cand esti capabil sa ai sex cu ele. Acum, la 13-14 ani, iti poti face doar o prietena!

| OldSoul a răspuns:

Pai daca toate-si bat joc de tine de ce te mai plangi?
Bucura-te ca esti singur si ca nu are cine sa-ti manance zilele.
Relatii in adevaratul sens al cuvantului, vei avea mai incolo.
Iubirea la varsta aia e un simplu joc copilaresc si imatur.

| LPCTSTR a răspuns:

La tine nu există punct (".") de pui numai semne de exclamare?
Caracteru'-i de vină, n-ai ce să-i faci...

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Flăcău stai liniștit eu n-am avut iubită pana la vârsta de 20 de ani ( adica pana acu laughing ) si la cât de inteligent am fost am pierdut-o. Asa ca nu te grăbi să iti faci prietenă ca nici nu te culci cu ea la vârsta asta nici nu te pupi cu ea. Ce fac alții se numește mozoleală. Esti tânăr pune si joaca cs go, baga un lol sau ce naiba mai joci tu. Pe la 17-18 ani ce drk o sa faci? Te joci atunci? rolling on the floor

| Victoria18 a răspuns:

Buna. Nu ar trebui sa te stresezi pentru asta. Cred ca doar nu ai cautat grupul potrivit de fete. Daca ai intrat in unul de fitoase si increzute, se explica. Oricum, ai suficient timp. Acum daca ala se arunca in fantana nu inseamna ca trebuie sa o facem si noi. Perechea potrivita se gaseste mai tarziu, cand ai avut timp sa experimentezi prin cautat suficiente persoane.