| ioneldan a întrebat:

am 15 ani si 1.75 cm inaltime. oare o sa apuc 1.85 cm la 18 ani? Sau macar sa trec peste 1.80?

3 răspunsuri:
| GreenVegas a răspuns:

Depinde, daca parintii tai au mai mult de
1.75 s-ar putea ca si tu sa ajungi la 1.80.
Daca vrei un raspuns mai sigur, du-te la medic.laughing

| SkryLeXx a răspuns:

Daca ai 15 ani si 1.75 siguri daca faci un sport sau mai sari si tu in sus etc, doar asa, dar dar la 16 -jumate 17 ani o sa ai 1.80-1.85 Funda?

| HappyGrumpy a răspuns (pentru SkryLeXx):

De ce cersiti funda pentru asa raspunsuritongue, baietii au sanse sa creasca pana dupa 18 ani, unii nu se opresc nici la 20, dar sa nu te astepti sa cresti atata fara sa practici un sport gen baschet, sau innot, oricum mi se pare ca-i destul si 1.75, cu ce te avantajeaza cei 10 cm in plus.