| Hinbrad a întrebat:

Am 15 ani si as vrea sa imi gasesc un job part time.Problema e ca am cautat pe multe siteuri si nu am gasit nimic.Poate nu am stiut eu sa caut, dar in Bucuresti nu am vazut nimic. Daca ma puteti indruma in problema asta as fi foarte recunoscator.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Vezi ca e un grup pe Facebook, se numeste "vreau un job in Bucuresti". Am vazut ca se pun zilnic multe anunturi. Acum nu stiu daca gasesti mare lucru la 15 ani, dar poti incerca, fa postare acolo...

| Hinbrad explică (pentru Bondarel99):

Am cautat acum si din pacate majoritatea joburilor pe care as putea sa le fac cauta doar fetesad

| Bondarel99 a răspuns (pentru Hinbrad):

Trebuie sa gasesti ceva acolo, sunt multe. Fa o postare si o sa vezi ca o sa primesti multe oferte in privat. Eu asa facusem odata si aveam inbox-ul plin laughing

| Hinbrad explică (pentru Bondarel99):

Misto atunci.Pai astept sa fiu acceptat in grup ca nu pot posta altfel.Si nimeni nu o sa imi dea accept la 3 dimineata deci sa vad mai pe la pranz. Oricum mersi super mult de ajutor

| Bondarel99 a răspuns (pentru Hinbrad):

Esti sigur ca e grupul ala? Ca stiu ca e inchis si nu poti vedea postarile daca nu esti acceptat. Cauta cum am zis eu si in caz ca sunt mai multe uita-te dupa cel cu mai multi membri. Bafta!

| Hinbrad explică (pentru Bondarel99):

Fix asa am cautat.Pot vedea postarile dar nu pot comenta.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Hinbrad):

Nu stiu. Trebuie sa scrie grup inchis. Nu pot pune link...