| MarianAndrei2222 a întrebat:

Am 15 ani si tot incerc sa imi creasca sânii. Am incercat cu tinctura de marar dar nu a avut niciun efect.
Acum nu vreau sa aud ca "ai rabdare ca o sa iti creasca sanii pana la varsta de 24 de ani" sau alte chestii.
Iar mama are sanii foarte dezvoltati. Cel care ma ajuta are funda

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o solutie reala. Tu poti incerca orice, dar sa stii ca ei vir creste cat si cand sunt programati genetic. Restul sunt doar pacaleli

| mazaroi a răspuns (pentru Brigaela):

Sunt de acord cu tine