| MiculFaraon a întrebat:

Am 17 ani si sunt foarte stresat de vreo luna nu stiu ce am... Ma tot gandesc ce am de facut pe viitor, ce trebuie sa imi cumpar, imi tot fac griji daca iubita ma minte sau nu. nu stiu ce am pur si simplu. Mi le repet mereu in gand fara sa vreau, ma simt foarte obosit psihic. Pot sa am ceva grav?

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Poate ca e gelozie. Fereste-te de reactii nervoase! Si incearca sa ai incredere in ea. Daca descoperi in viitor ca te minte, o lasi.

| MiculFaraon explică (pentru Lawliet14):

Iti multumesc enorm pentru. raspuns! Ai funda direct!

2 răspunsuri:
| SebastianBoanca a răspuns:

Salut. Si eu mai fac asa si in ultimul timp nici nu dorm asa de bine. Oricum tu nu esti ceea ce gandesti, dar oricum iti poti controla gandurile. Daca te minte sau te inseala o sa vezi diferente in comportamentul ei si pe langa asta viata o sa iti arate cand si cum te minte. Succes si o zi faina! happy