| JustMe88 a întrebat:

Am auzit despre o dieta cu otet de mere si miere..care nu numai ca este benefica pentru organism dar ajuta si la slabit. lent dar sigur! A incercat cineva? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| creatza11 a răspuns:

Buna,am tinut-o eu, am luat si pastile cu otet de mere.NU e buna dieta, a doua zi deja incepe sa te usture stomacul. Nu recomant. Funta? smug

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Recomand sa slabesti fara diete stupide, cu alimentatie corespunzatoare ( nu multe fructe si legume sau alte aberatii ) si sport