| TheFuckIsThis a întrebat:

Salut TPU:*. Am auzit pe mp3-ul mamei o melodie pe italiana sau in spaniola...nu prea ma pricep sa fac diferenta caci nu stiu nici italiana nici spaniola:p.Era cantata de un barbat care zicea: la vu camelando camelando melando mi amor...in fine cel putin asa intelesesem eulaughing.
Ma puteti ajuta spunandu-mi cum se numeste si cine o canta va rog >frumos?puppy dog eyesbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Înseamnă că e în spaniolă.

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Nu stiu exact ce melodie ar putea fi, dar cred ca stiu cine ar putea-o canta. Este un cantaret italian pe nume Eros Ramazotti.