| Ionutz a întrebat:

am avut o pagina de facebook, si mi-am pus 2 admini, unul dintre ei mi-a sters mie (propietarului) adminul si celuilalt si i-a ramas pagina Lui! O pot recupera va rog ajutati-ma. Si cand o recuperez unde intru sa vad admini ca sa ii pot sterge mersi! Funda

1 răspuns:
| Patrick0Star a răspuns:

PAi poti sa il rogi pe unul dintre ei, sau cel in care ai incredere(cel ce nu te-a sters) sa te adauge la admini din nou. De sters nu stiu cum ii stergi. sad. Oricum sper sa iti fie de folos raspunsul meu.happy