| lHarDl a întrebat:

Am buget de 6-7 milioane si as vrea sa imi fac un calculator pe piese ziceti-mi si mie ce piese sa imi iau sa imi ruleze jocurile astea noi gen fifa 13, saints row 3 etc...

Daca stiti servicuri de pc-uri unde se vand prin sector puteti sa ziceti, Dau funa!

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Pentru jocuri ai nevoi de ram, placa video si procesor, te uiti la jocurile respective la cerintele minime de sistem. daca ai ddr3 la ram poti sa iti bag isftin 4 gb care sunt arhisuficienti, poti sa iti iei un procesor i3 si vezi ce placa video ai nevoie pentru jocuri.NU STIU DE NICIUN SERVICE, imi pare rau.

1 răspuns:
| dikaaa a răspuns:

Pai 1:Astia sunt toti banii tai cu care vrei pc? Sau pe luna? Nu poti reusi cu banii astia
2tongueoti cumpara pe banii astia:carcasa, placa de baza si sursabig grin Daca vrei un pc bun de duce cam 15 milioane, Mai bine cumparal decat din piese, mai mult te duce din piese si le ei pe cele mai ieftine