| CCLeaN a întrebat:

Vreau sa imi fac un nou calculator si nu stiu ce piese sa imi pun. As vrea ca acesta pc sa ruleze macar fifa 11. Va rog sa imi spuneti componentele potrivite si pretul lor. FUNDA!

7 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Spune un buget maxim happy

| CCLeaN explică (pentru هوراس):

Componente medii? vedem pretul la urma big grin

| هوراس a răspuns (pentru CCLeaN):

Te joci mult? gaming sau multimedia?

| CCLeaN explică (pentru هوراس):

Pai nu ma joc foarte mult, dar as vrea sa mearga unele jocuri.

| هوراس a răspuns (pentru CCLeaN):

îți recomand un Intel core i3 4150, un nVidia gtx 650, o sursă de 450 de W, un hard disk de 1 TB, o placă de bază MSI B85M-E33, 4 GB RAM. caută-ți pe pcgarage.com componentele de care ți-am zis dacă vrei happy

| stlucian a răspuns:

De ce buget dispui?

| CCLeaN explică:

Nu prea ma pricep la calculatoare... da sa ruleze macar fifa 11.