| idkpisi533 a întrebat:

am câteva întrebări de pus. Bun deci eu cand aud că mă place cineva, efectiv îmi place și mie de acea persoană (baiat), categoric dar întrebara mea este, este de bine sau de rău?

Bun, revenind cu o altă întrebare, so..eu am nasul mare și să vă spun povestea..Eu am ieșit cu un grup de copii dintr-o altă parcare și copiii de acolo îmi tot spuneau că un baiat cu care ieșeam toți mă place până și el a spus asta de față cu ei și cu mine, iar apoi tot cu un băiat cu care ieșeam toți a început sa mă placă iar amandoi îmi dădeau știți voi,, poște,, la fund si la celelalte fete poște la maini, iar într-o zi au început să-și bată joc de nasul meu.Categoric că am tăcut și am îndurat tot ce ziceau ei, apoi iar continuă cu poștele și unul dintre ei imi tot puse mâna pe umar și mă ducea de parca fusesem iubita lui și toți iziceau,,oooooo,, iar eu ii dădusem mâna jos. Ei chiar mă plăceau cu adevărat?

Bun, deci un baiat asa mai popular cu kendama intr-o zi era cu niste baieti si face catre unul,, iti place ma de aia? aaaa de (numele meu) aia, cu contul ala de Instagram (un cont de intragram, nu personal unul ce nu conteaza),, iar apoi face după,, si la Andrei ala ii place de aia,, iar pe strada face un prieten de al lui catre mine tipand,, la (numele baiatului cu kendama) ii place de tine si lui Andrei si lui Alex (nu dau nume asa ca pun nume random),, iar la baiatul cu kendama cand ma vede pe strada sau undeva se tot uita la mine, oare de ce? Ma place?

VA ROG DIN TOT SUFLETUL SA CITITI TOT SI SA-MI RASPUNDETI DAU FUNDA, O SEARA PLACUTA SA AVETI!

1 răspuns:
| christall a răspuns:

Ultimul tip care se uita cred ca te place. Baietilor nu le plac fetele care cedeaza usor. Nu te arunca, asteapta. E foarte bine ca ei zic ca esti placuta de mai multi. Baietii sunt in stare sa si parieze care te cucereste primul. Asa ca ai grija! Nu a fost frumos ca au facut misto de tine.Sa nu lasi capul jos niciodata. Nu le-ai spui ca au putzele mici si de-ia vb? Daca stai cu baietii trebuie sa le-o intorci, nu sa suporti. Asa le castigi respectul.