| Fetitadragutza a întrebat:

Am doar 11 ani si imi place foarte mult un baiat si el ma place pe mine. Dar el este verisorul unui baiat de la mine din spatele blocului.Verisorul acestuia s-a mutat iar eu nu o sa-l mai vad pe acel baiat, iar eu am inceput sa-l visez pe Andrei caci asa il cheama. Ce sa fac?
Funda!

Răspuns Câştigător
| ριтιquтss a răspuns:

Poti vorbi cu baiatul care a stat in spatele blocului tau, si sa il intrebi daca Andrei, verisorul lui, vrea sa iti dea id-ul lui si asa vorbiti.
Va puteti intalni in parc... happy.