| mihainet a întrebat:

Am cont pe casa de pariuri bwin si am bagat 7 meciuri pariu combinat. Ce se intampla daca pierd un meci sau mai mult? Pierd toti banii? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| cristi767 a răspuns:

Da. Castigi doar daca prinzi toate meciurile de pe bilet, cu exceptia cazului in care joci varianta de "sisteme" in care poti sa castigi o parte din bani si daca pierzi unul sau doua din meciuri. Dar tu, banuiesc ca ai jucat varianta simpla. Nu?

| Brâncuşi a răspuns:

Da...ca s castigi suma trebuie sa iti iasa abosulut toate meciurile,daca ai pierdut unul,nu castigi nimic, dar acum depinde si de cati banii bagi, cu atat mai multi banii, cu atat poti castiga mai mult, daca bagi 2 lei poti baga 10 meciuri sau depinde si castigul este de 15 lei maxim, fata de 7 lei bagati care poti castiga de 4 ori mai mult, depinde si de meciuri, salut.