| RaR a întrebat:

Salut,ce se intampla daca am pus la pariuri cateva meciuri si un meci va fi amanat?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Daca un meci pus este amanat atunci nu este luat in considerare si se vor recalcula cotele.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula, daca meciul nu se joaca in 24 ore, la acel meci vei primi cota 1.

| TheStory a răspuns:

Asteapta pana la rejucarea meciului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La unele case la meciul respectiv iti va da cata 1, la altele, iti recalculeaza cotele, fara acel meci.

| myrko a răspuns:

Ti se recalculeaza cotele daca le prinzi pe celalalte meciuri

| Diamondsz a răspuns:

Buna.

Nu se ia in considerare.

Pa-pa.