| EX_AL_2002 a întrebat:

Am doua cicatrici pe burta sia as vrea sa stiu daca as putea sa scap de ele fara sa ma operez.Cicatriciile le am de vreo 4 ani.
Si daca totusi trebuie sa ma operez, imi putezi spune cat costa operatia?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu poti decat cu operatie cu laser, toate leacurile alea babesti date mai jos sunt simple povesti.
Cat costa depinde de medic, spital etc. Nu avem de unde sa stim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cicatricile pot fi ajutate cu creme doar in primele 6 luni de la aparitia lor, dupa intra intr-un proces de vindecare lenta. Nu am de unde sa stiu cat costa, poti sa suni si sa ceri un pret aproximativ. Dar chiar asa mult te deranjeaza? Si eu am cateva semne de buna purtare si nu ma deranjeaza ^^