| Daniel235 a întrebat:

Am facut 14 ani pe 2 aprilie, suna baiat si am parul ondulat. Vreau sa ma tund acum cand incepe vara 0 in speranta ca o sa scap de el si nu o sa mai stea ondulat. Este adevarat? Sau ce mi se va intampla la par dupa ce imi va creste? Avantaje / dezavantaje?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti creasca tot ondulat. Mai bine il lasi sa creasca, il intinzi cu placa si ca sa nu fie foarte lung il tunzi pe parti, lasi putin breton. Parerea mea.

| ValentynaTynaAmy a răspuns:

Avantaj o să îți crească mai des
Dezavantaj o să fi tot ondulat
Părerea mea iați un fixativ si piaptăn