| Daniel235 a întrebat:

Daca am parul ondulat si ma tund la marimea 0, dupa ce imi va creste ce avantaje voi avea? Dar dezavantaje?

3 răspunsuri:
| MadalinaBoca a răspuns:

Am tot auzit idei despre asta ca de exemplu :"creste mai des", "e firul mai gros", "creste drept"....etc.
Adevarul este ca acestea sunt doar cateva mici povestioare(ca sa le zicem asa).
Adevarul este ca parul pe care l-ai avut, iti va creste la loc, in aceeasi forma, cu aceeasi grosime si nimic nu se va schimba. Asa ca indiferent cum te vei freza, parul iti va creste la loc exact la fel.
multa bafta!

| LittleRed a răspuns:

Am o prietena care s-a tuns asa si acum are parul drept, nu mai e cret. In schimb creste mai repede dupa. Asta e tot ce stiu

| Daniel235 explică (pentru LittleRed):

Mamaa! Exact asta imi trebuie! Sa mi se faca drept! Dar eu sunt baiat. hm.