| anonim_4396 a întrebat:

Am folosit diverse produse de styling si nu am fost multumit pe deplin de niciunul :ceara, gel, fixativ, gel-crema si toate celelalte prostii.As dori sa ma sfatuiti ce produs de styling imi recomandati din proprie experienta. Sa nu incarce parul si sa nu lase reziduri, sa nu afecteze prea mult parul, sa tina tare, iar parul sa arate ca si cum nu ar avea ceva pe el. adica structurat si definit, iar daca se poate produsele sa nu depaseasca valoarea de 20-25 de lei.Multumesc anticipat!happy

Răspuns Câştigător
| NormalUser a răspuns:

Am auzit ca fixativele de la Syoss sunt foarte bune si nu au nici efecte pe termen lung ale deteriorari parului, dar depinde si de parul tau.

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Eu nu recomand exagerarea cu aceste produse, care distrug parul in timp.Mai bine cauta frizuri care sa-ti vina bine. Orienteaza-te pe unul-doua samponuri si un gel.E suficient.