| cristi191 a întrebat:

Am inceput sa am o problema cu cosurile..imi apar din ce in ce mai multe:l.Parintii zic sa le sparg dar nu stiu daca este chiar bina sa faci asta si raman si semne daca fac asta cred.Deci..stie careva vreun leac babesc ceva sau ce sa iau de la farmacie pentru trecerea rapida a cosurilor va roooggg. Ofer funditaaa!

1 răspuns:
| prizeFTW a răspuns:

Întâi să te speli zilnic de trei ori pe faţă, şi mergi la farmacie şi întreabă farmacista ce să faci, dar să ai şi 10 lei la tine că nu se ştie! Poate îţi dă o soluţie ceva sau îţi zice vreun leac băbesc.
Sper că te-am ajutat şi sper să treci peste!
Pa, pahappy