| EFE21 a întrebat:

Am intrat la matematica informatica si am o problema : in scoala sunt 2 clase de mate info, una simpla si una intensiv informatica. Chiar nu stiu sa fac, majoritatea prietenilor merg in cea simpla pentru ca cer cea mai buna profesoara de matematica din scoala ( chiar daca simplu inseamna B ) si la fizica si la chimie iar in A ( informatica ) raman profesorii buni dar putin cam asa... intelegeti voi. Acum va intreb pentru ce sa optez? Si : daca primesc atestat de info de la mate info intensiv info si daca primesc si de la simplu.?

Mai departe as vrea sa urmez Medicina sau Politehnica.

Si din ce dau BAC-ul la cele doua profile. sad Va rog help, in cateva zile se face lista si trebuie sa fiu trecut pe una (cea info sau simpla)
Si voi ce ati alege? o.O FUNDITA + RESPECT! >big grin

1 răspuns:
| demonangel24 a răspuns:

Eu zic sa alegi info pentru ca e mai buna