| Sava_Razvy_1998 a întrebat:

Am Nevoie de ajutorul vostru
- Am intrat azi pe laptop si am deschis in 15 min cateva Fisiere si dupa un timp vad cand deschid fisiere/programe imi da erarea asta : is not valid Win32 Aplication (in fata Asteia Este numele fisierului si destinatia lui )
DECI ASI VREA SA MA AJUTATI LA TOATE PROGRAMELE PE CARE LE DESCHID IMI DA EROAREA crying
Am vazut mai multe programe pentru asta
DAR EU AS VREA FARA SA STERG FISIERELE SI PROGRAMELE PT CA SUNT FOARTE IMPORTANTE

FUNDA : MULTUMESC

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil ai un virus. Cel mai bine stergi toate aprtitiile HDD-ului si reinstalezi Windows-ul. Dupa instalare dai jos fisierul de la Bitdefender online, il instalezi si-i dai o scanare. Daca face la fel inseamna ca este ceva problema cu memoria sau, in cel mai rau caz, cu HDD-ul.