| MacExCs a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma cu eroare : Is not a valid win32 aplication. Va rog!

3 răspunsuri:
| Pasaris437 a răspuns:

Daca este shortcut al unui program din calculator asigura-te intai ca inca mai ai programul respectiv.
Daca ai instalat vreun program de pe un cd inseamna ca nu s-a instalat corect, dezinstaleaza si instaleaza din nou acel program.
Eroarea mai poate aparea si daca programul respectiv este virusat.
Sau posibil programul nu este compatibil cu versiunea ta de windows.

| MacExCs explică (pentru Pasaris437):

Nu am instalat nici un program si nu imi merge nici youtubeul se blocheaza nu inteleg...sad Si nu e nici shortcut. Nu pot vedea nici videoclipurile imi apare ceva cu un plug - in straight face

| Pasaris437 a răspuns:

Atunci incearca sa il cureti de virusi, posibil sa fi luat vreun virus de pe undeva.